ЖК Панорама: планування трикімнатних квартир

Індекс надійності новобудови
131з 220
Перевірено 11.04.2020
Кількість кімнат
Введення в експлуатацію

Планування 3-кімнатних квартир

3-кімнатна 77.73 м² в ЖК Панорама від 17 000 грн/м², Київ
77.73 кв.м
1.32 млн Грн
17 000 Грн⁠/м²
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Детальніше
Корисно всім, хто хоче купити квартиру в новобудові
Корисно всім, хто хоче купити квартиру в новобудові
Канал про новобудови Києва та області від Domik.ua і Bild.ua познайомить вас з сучасним житлом.
  • Акції, знижки, подарунки
  • Старти продажів нових комплексів
  • Огляди цікавих проєктів
  • Індекс надійності новобудови
Перейти в канал